Obchodník-Přípravář pro dřevostavby

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, architektonické a realizační studio, hledáme schopné přípraváře, kteří mají obchodní talent. Náš klient se v současné době věnuje výhradně dřevostavbám, které jsou v současné době velmi zajímavou a oblíbenou alternativou.

  • příprava rozpočtů pro klienty a příprava tendrů
  • spolupráce s vedoucími staveb na jednotlivých zakázkách – technická příprava, příprava smluv, obchodní jednání s dodavateli, logistika materiálu na stavbu, reklamace, spolupráce na řešení složitějších detailů
  • podílení se na vypracování nabídek pro dceřinou společnost na Slovensku, komunikace s klienty, dojednávání obchodů a dodavatelských podmínek, aktivní shánění poptávek, komunikace s architekty na Slovensku, příprava zakázek
  • vyhledávání a dojednávání podmínek s novými dodavateli
  • ostatní (podílení se na tvorbě vzorkovny, inventarizace skladu, účast na marketingových akcích atd…)

Profil kandidáta

  • velké pracovní nasazení, spolehlivost a motivaci pro tuto práci
  • zkušenosti a praxe v oboru stavebnictví na obdobné nebo stejné pozici v ČR (ideálně v oblasti dřevostaveb)
  • min. středoškolské vzdělání stavebního nebo ekonomického směru
  • dobrou znalost Microsoft Office (především Excel)

Výhodou:
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenosti s moderními dřevostavbami

Nabízíme

  • práce v příjemném kolektivu v moderní kanceláři v centru Prahy
  • zajímavá náplň práce spojená s velmi lukrativním odvětví moderní architektury
  • zajímavé finanční ohodnocení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2303921  Datum zveřejnění: 15.4.2016