Materiálový/á účetní s NJ

Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Pardubice

Popis pozice

Ovládáte německý jazyk?

Máte zájem o práci v oboru ekonomika/finance?

Hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici MATERIÁLOÝ/Á ÚČETNÍ do Hradce Králové

POPIS POZICE

Náplň práce se odvíjí od míry zkušeností!

  • fakturace

  • kalkulace, změny a analýzy v standard costech

  • příprava a analýza Manufacture Variances Reportu

  • týdenní Sales report

  • účtování o zásobách a opravných položkách

  • příprava a dohled na fyzickou inventuru skladů

  • příprava a analýza ostatních nákladových reportů

  • ad hoc analýzy dle požadavků

  • ad hoc projektů dle požadavků

PROFIL KANDIDÁTA

  • vyšší vzdělání v ekonomickém nebo finančním oboru

  • pokročilá znalost NJ

  • praxe na pozici materiálové účetní nebo na obdobné pozici výhodou

  • praxe z výrobní společnosti výhodou

  • znalost systémů ABAS a SAP výhodou

  • středně pokročilá znalost AJ výhodou

  • znalost MS Office (Excel)

  • pečlivost, samostatnost

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • zaměstnání v úspěšné nadnárodní společnosti

  • práci v příjemném kolektivu odborníků

  • 5 týdnů dovolené

  • další benefity zaměstnaneckého programu firmy

  • příspěvek na stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2305206  Datum zveřejnění: 27.10.2015