Operátor ve výrobě - 2 směny Písek

Okres Písek

Popis pozice

Hledáte práci pouze na 2 směny?
Jste manuálně zruční a máte jemnou motoriku rukou?
Hledáte práci, při které nenosíte montérky a neušpiníte se ?

Pak hledáme právě Vás?

Pro našeho dlouholetého významného partnera, mezinárodní výrobní společnost v průmyslové zóně v Písku, hledáme vhodné muže a ženy do výroby!

Náplň práce:
  • kompletace elektrosoučástí a elektrovýrobků ( jističe, relé apod.)
  • práce ve stoje i v sedě u vyvýšených pracovních stolů

Nabízíme:
  • základní hodinovou mzdu 67,50 Kč/h
  • příplatek za odpolední směnu 9 Kč/h
  • stravenky v hodnotě 60 Kč/směna
  • příspěvek na dopravu i z Písku
  • dovolenou 5 týdnů
  • po 6 měsících nárok na odměny až do výše 2500 Kč
  • práci v příjemném kolektivu
  • práci, kde nenosíte montérky a neušpiníte se !
  • práci v nehlučném a neprašném prostředí
  • možnost občerstvení na pracovišti - nápojový automat
  • práce na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:
  • chuť pracovat
  • spolehlivost
  • kvalitní docházku

ZÁJEMCI MOHOU ZASÍLAT ŽIVOTOPIS na email: [email protected] nebo na tel: 739 343 024.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 2311981  Datum zveřejnění: 2.11.2015