Vedoucí týmu diagnostiků

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáte práci v perspektivní mezinárodní společnosti, která umožňuje kariérní růst?
Máte zkušenosti s vedením menšího týmu?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem CTP parku ve Slatině, hledáme kandidáty/tky na pozici Vedoucího diagnostiků.

Na co se můžete těšit?

  • Vedení týmu pracovníků (cca 15 lidí), přerozdělení práce, kontrola
  • Diagnostika a oprava DPS a skrytých vad
  • Implementace nových programů
  • Zodpovědnost za dosažení všech definovaných ukazatelů v oblasti kvality, dodávek, nákladů a zásob

Co od Vás očekáváme?

  • Min. střední odborné učení v oboru elektro - slaboproud
  • Vyhl. 50 §6 (§7 - výhodou)
  • Orientace v technické dokumentaci a schématech zapojení
  • Znalost základních měřících přístrojů pro elektroniku (osciloskop, multimetr,...)
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Zkušenosti s diagnostikou el. obvodů
  • Zkušenosti s pájením
  • Samostatnost, zručnost, zodpovědnost

A na co Vás nalákáme?

  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Jednosměnný provoz
  • Dotované stravování
  • Další benefity

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?
V tom případě mi zašlete svůj životopis!

Těším se na Vaše odpovědi!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2319418  Datum zveřejnění: 6.11.2015