Výkonný ředitel strojírenské společnosti

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, rozšiřující se českou společnost, hledáme schopného ředitele nově akvírované menší společnosti, která vyvíjí a vyrábí unikátní výtahová řešení. Do budoucna je předpokládané, že se z této samostatné společnosti stane divize mateřské společnosti.

  • Řízení a organizace související se zajištěním výroby a implementace
  • Personální agenda spojená s cca 30 zaměstnanci
  • Komunikace s mateřskou společností
  • Navrhování změn ve výrobních procesech a podmínkách
  • Vyhodnocení plnění výrobního plánu
  • Hledání nových obchodních příležitostí
  • Jednání s dodavateli

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ strojního zaměření, zkušenost s vedením lidí, znalost výrobních procesů v nesériové výrobě
  • AJ na komunikativní úrovni, schopnost číst technickou dokumentaci
  • Zkušenost s výtahy a praxe na pozici v managementu velkou výhodou
  • Jednání s řadovými zaměstnanci i korporátní klientelou na výborné úrovni
  • Dynamická osobnost schopná motivovat podřízené s tahem na branku
  • Otevřenost, samostatnost, logické uvažování a schopnost přizpůsobit se okolnostem
  • Chuť pracovat ve společnosti, kde panuje příjemná atmosféra a nikoliv konkurenční prostředí

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti se svojí historií, know-how a velmi vysokou firemní kulturou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Benefity a variabilní složka platu
  • Služební automobil i k osobním účelům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2324860  Datum zveřejnění: 11.11.2015