Atraktivní práce ve výrobě - až 20.000,- Kč a další výhody! (Montážník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Humpolec, Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
12.06.2016
Nabízený plat (hrubého)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Buďte součástí společnosti, která patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR. Buďte vy jedničkou ve společnosti, která patří mezi 10 největších dodavatelů v automobilovém průmyslu na celém světě.
Tato práce je vhodná naprosto pro KAŽDÉHO.

Právě přijímáme nové kolegy a kolegyně na výrobní linku, kde Vás čeká jednoduché skládání autoklimatizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč pracovat právě pro nás?

- Na věku, pohlaví a praxi nám nezáleží. Šanci má každý, kdo chce pracovat.
- Ušetříte na dopravě, protože Vás z práce i do práce dovezeme zajištěným svozovým autobusem (ze 3 lokalit).
- Díky 3 směnnému provozu (střídání ranních, odpoledních a nočních směn) a volným víkendům (pracujete jen od Po do Pá) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu.
- Máte jistotu fixního platu
- Čekají Vás další příplatky za kvalitně odvedenou práci
- 700 Kč jako další bonus za dodržení všech naplánovaných směn
- Odpočinek je důležitý, proto Vám dáme 5 týdnů placené dovolené

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám životopis na denisa.prepslova@manpower.cz nebo volejte 226 254 963. Těšíme se!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
ID: 2327993   Datum zveřejnění: 23.5.2016