Dedicated Customer Professional s anglickým jazykem a němčinou, francouzštinou, italštinou, polštinou, holandštinou, nebo severskými jazyky

Praha

Popis pozice

Máte chuť rozvíjet svůj potenciál v mezinárodní společnosti? Chcete při své práci využívat cizí jazyky na denní bázi? Chcete být součástí multikulturního týmu?
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici v zákaznickém servisu Dedicated Customer Professional s anglickým jazykem a němčinou, francouzštinou, italštinou, polštinou, holandštinou, nebo severskými jazyky
Náplň práce:
  • správa portfolia klientů (B2B), zpracování objednávek, řešení problémů, stížností a požadavků klientů
  • komunikace s klienty prostřednictvím emailu a telefonu v cizích jazycích
  • komunikace s ostatními oddělení ohledně fakturace

Nabízíme:
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • práce v příjemném prostředí mezinárodní společnosti v centru Prahy
  • denní využití cizích jazyků
  • atraktivní systém odměňování a benefitů
  • práci na plný úvazek

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání s max. 3 roky praxe na obdobné pozici nebo zkušeností ze zahraničí/ VŠ vzdělání – pozice vhodná pro čerstvé absolventy
  • plynulá znalost anglického jazyka a pokročilá úroveň německého, italského, francouzského, polského, norského, finského, švédského, nebo holandského jazyka
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, multitasking, time management, flexibilita, odolnost vůči stresu
  • možnost nastoupit ihned

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj životopis v anglickém jazyce na tuto emailovou adresu: [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2328085  Datum zveřejnění: 14.12.2015