Credit Analyst s angličtinou a dalším evropským jazykem

Praha

Popis pozice

Baví Vás oblast financí a rádi pracujete s čísly? Jste čerstvý absolvent vysoké školy? Ovládáte aktivně anglický jazyk spolu s druhým evropským jazykem? Chcete budovat svou kariéru v jedné z největších mezinárodních společností?

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Credit Analyst s angličtinou a dalším evropským jazykem

Náplň práce:
  • provádění finančních analýz
  • sledování ekonomických trendů
  • úzká spolupráce s obchodními partnery

Nabízíme:
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • práce v příjemném prostředí mezinárodní společnosti v centru Prahy
  • denní využití cizích jazyků
  • atraktivní systém odměňování a benefitů
  • práci na plný úvazek

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • není nutná praxe, pozice je vhodná pro čerstvé absolventy
  • proaktivní přístup v oboru financí a ekonomiky (stáže v rámci studia, účast na projektech, články či eseje apod.)
  • aktivní znalost anglického jazyka a dalšího evropského jazyka

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj životopis spolu s motivačním dopisem v anglickém jazyce na tuto emailovou adresu: [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2328090  Datum zveřejnění: 14.12.2015