Nastartujte kariéru v O2, získejte praxi a zkušenosti - průměrně 20.000,-

Okres Ostrava, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

Pro našeho významného klienta - společnost pyšnící se oceněním “Zaměstnavatel roku 2014” a největšího hráče na českém telekomunikačním trhu - O2 právě sháníme nové posily do týmu Konzultantů zákaznického centra.

Co u nás budete dělat?
  • kontaktovat aktivní klienty společnosti pomocí telefonických hovorů
  • informovat zákazníky o novinkách, tak aby byli stále v obraze co pro ně O2 nabízí
  • nabízet služby s cílem prodat

Profil kandidáta

Jste-li komunikativní a rádi se bavíte s lidmi, kontaktujte nás a udělejte první krok k nové kariéře!
Nevyžadujeme předchozí zkušenosti, speciální vzdělání, ani certifikáty, jediné co musíte mít je chuť pracovat, orientace na zákazníka a uživatelskou znalost PC. Vše ostatní Vás už naučíme ve zkušební době.

Nabízíme

Co na oplátku získáte?
  • jistotu fixní mzdy už v době školení + nováčkovský bonus
  • motivační provizní systém, bez horní hranice ocenění
  • průměrnou mzdu po zaškolení 20.000,-
  • možnost kariérního růstu již po 3 měsících
  • 25 dní dovolené za rok
  • slevy na všechny služby O2, včetně zaměstnaneckého tarifu pro Vás i Vaše blízké
  • stravenky v hodnotě 75 Kč za každý den v práci (už i v době školení)
  • profesionální školící systém a péče o nováčky
  • Příležitost rozvíjet svůj potenciál a získávat zkušenosti v komunikaci
  • pro maminky s dětmi exkluzivní možnost využít bezplatný dětský koutek cca 5 minut chůze od zaměstnání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2337433  Datum zveřejnění: 23.11.2015