Facility manager/ka - Junior

Praha

Popis pozice

  • administrativní správa celé agendy související s technickou správou řetězce obchodů
  • příprava, kontrola rozpočtu a technický dozor nad stavbou a rekonstrukcí obchodů
  • připomínkování nájemních smluv před rekonstrukcí obchodů
  • spolupráce s francouzským a českým architektem
  • komunikace s vedením obchodních center při stavbě obchodů
  • zajišťování nákupu interiérového vybavení
  • správa obchodů po technické stránce, revize vybavení, objednávání oprav
  • komunikace s úřady a subdodavateli

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost FJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • pokročilá znalost MS Office
  • analytické myšlení, preciznost, samostatnost
  • aktivní přístup k práci a zadaným úkolům, organizační schopnosti, vysokou úroveň samostatnosti
  • reprezentativní vystupování
  • komunikační schopnosti
  • znalost AutoCad a zkušenost z podobné pozice výhodou
  • řidičský průkaz

Nabízíme

  • zaměstnanecké benefity
  • pracoviště v centru Prahy
  • příjemný a přátelský kolektiv
  • nástup ihned
  • pro absolventy nebo juniory zajímavé finanční ohodnocení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2339172  Datum zveřejnění: 24.11.2015