Referent/ka zákaznického servisu se znalostí FJ a AJ

Praha, Praha - východ

Popis pozice

Pro našeho významného zahraničního klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/ka zákaznického servisu se znalostí FJ a AJ pro oblast logistiky.
Ovládáte francouzský a anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni, chcete se dále profilovat v oblasti logistiky a chcete zhodnotit Vaše dosavadní zkušenosti a znalosti? Potom neváhejte a čtěte dále!

VAŠÍ HLAVNÍ ZODPOVĚDNOSTÍ BUDE:
přijímání odvolávek od zákazníka, jejich zpracovávání a konzultace správnosti se zákazníkem
evidence a vyhodnocování spokojenosti zákazníka
udržování agendy zákazníka v systému
vystavování podkladů pro expedici k zákazníkům
sestavování předpovědi prodeje na další období
archivace

Nabízíme

Zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
Dobré platové podmínky + další finanční bonusy
Zajímavé systém benefitů společnosti (flexibilní pracovní doba, zaškolení, kurzy a další školení, ostatní benefity společnosti atd.)
Možnost nástupu ihned nebo dohodou
Lokalita pracoviště Praha východ

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2342574  Datum zveřejnění: 11.12.2015