Regionální manažer/manažerka s AJ

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, světoznámou společnost, působící především na trhu s kosmetikou, hledáme vhodné kandidát a kandidátky na pozici regionálního manažera. Nabízíme zajímavou pracovní náplň, prestiž spojenou s touto pozicí a značkou a zajímavé finanční ohodnocení!

  • odpovědnost za svěřené obchody, zajištění jejich plynulého chodu a požadovaných obchodních výsledků, kontrola plnění plánů
  • vedení, motivace a školení zaměstnanců na obchodech
  • organizace otevírání nově vznikajících obchodů

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost AJ (FJ výhodou)
  • manažerské zkušenosti - ideálně z pracovní pozice manažera obchodu nebo regionálního manažera
  • schopnost motivovat a řídit tým, přirozená autorita
  • dynamickou osobnost s dobrými komunikačními a vyjednávacími schopnostmi
  • organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
  • orientace na výsledek
  • ochotu cestovat
  • řidičský průkaz B

Nabízíme

  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní společnosti v centru Prahy
  • nástup ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2345712  Datum zveřejnění: 30.11.2015