Nákupčí s Aj

okres Svitavy, Okres Svitavy

Popis pozice

Jste aktivně pracující osoba se zájmem o příležitost v mezinárodní společnosti? Máte zkušenost na oddělení nákupu ve výrobní společnosti?

Pro našeho klienta hledáme uchazeče do oddělení nákupu - součásti strojního zařízení. Vaším zaměstnavatelem bude nadnárodní společnost, která v okrese SVITAVY zajišťuje výrobu a montáž strojů pro různé průmysly.

Náplň práce:
  • spolupráce se stávajícími dodavateli a zajištění včasného doručení materiálu
  • zodpovědnost za příjem a změny objednávek
  • identifikace příležitostí ke snižování nákladů, hledání možností ke zvyšování kvality a zkracování dodacích lhůt
  • koordinace logistických požadavků k odeslání produktů, včetně dopravy a dokumentů
  • reporting a spolupráce s dalšími odděleními

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické či technické)
  • praxe alespoň 2 roky v oblasti nákupu (strojírenství)
  • znalost AJ min. na střední úrovni
  • schopnost efektivních řešení, samostatnost, organizační schopnosti
  • uživatelská znalost MS Office (excel, power point, word), znalost ERP systému výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • 13.plat
  • nástup možný IHNED

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2385504  Datum zveřejnění: 1.6.2016