Konstruktér- až 50 000,-Kč

Okres Příbram

Popis pozice

• Zodpovědnost za technické vedení projektů
• Vypracování návrhů a technických řešení strojů
• Tvorba výkresové dokumentace, kusovníků, pneumatických a hydraulických schémat
• Vypracování kapacitních výpočtů strojů
• Vypracování pevnostních, kinetických výpočtů
• Dohled a konzultace při výrobě strojů
• Řešení interních konstrukčních neshod
• Projektová řízení
• Příprava podkladů pro certifikaci výrobků
• Spolupráce s odděleními participujících na projektech
• Spolupráce na optimalizaci a snižování nákladů
• Vedení týmu konstruktérů

Profil kandidáta

• Vysokoškolské vzdělání se strojním zaměřením
• Znalost systémů CAD, PDM na pokročilé úrovni
• Znalost SolidWorks, ME10 výhodou
• Práce s PC, MS Office
• Praxe na obdobné pozici alespoň 5let
• Samostatnost, analytické myšlení
• Vedoucí schopnosti (vedení týmu lidí)
• Anglický jazyk či německý jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

• Atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající praxi a zkušenostem
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Závodní stravování
• Příspěvky na sport a kulturu
• Týden dovolené navíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2394594  Datum zveřejnění: 14.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 50 000,- dle praxe a zkušeností