Telefonní operátor E.ON!

Brno, Brno - město

Popis pozice

  • telefonní kontaktování zákazníků s nabídkou produktů a služeb společnosti E. ON, a s tím související záležitosti
  • navolávání již předjednaných zákazníků
  • retenční hovory

Profil kandidáta

ideální kandidáti jsou pro nás všichni, kteří jsou komunikativní, prozákaznicky orientovaní, mají příjemný hlasový projev bez vad řeči a mají zájem o dlouhodobou spolupráci
  • předchozí zkušenosti nejsou podmínkou

Nabízíme

  • fixní mzdu 12 800 Kč + bonusy na měsíční bázi
  • při plnění stanovených kritérii se průměrná mzda našich operátorů se pohybuje okolo 20 000 Kč
  • možnost získat praxi v jedinečné společnosti.
  • příležitost naučit se pracovat v SAPu - podnikatelském systému
  • nadstandardní vzdělávání (kvalitní zaškolení i průběžné doškolování)
  • nenahraditelné zkušenosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • nástup IHNED

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2396409  Datum zveřejnění: 12.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000