Store Manager

Praha

Popis pozice

  • Kompletní zodpovědnost za prodejní aktivity na 2 pražských pobočkách
  • Koordinace obchodních aktivit s vedením společnosti a v rámci prodejní sítě
  • Reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů
  • Prezentace značky na společenských akcích v československém regionu
  • Naplňování stanovené obchodní strategie a prodejních cílů ve svěřené oblasti
  • Spoluvytváření a realizace marketingových aktivit na prodejním místě

Profil kandidáta

  • Samostatnost, nadšení pro prodej, obrovská motivace pro dosažení stanovených cílů, flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Reprezentativní vystupování, kultivovaný projev
  • Plynulá znalost anglického jazyka (mluvená forma), schopnost prodeje a prezentace v AJ
  • Proaktivnost, podnikavost, schopnost řešit problémy samostatně
  • Velkou výhodou předchozí relevantní zkušenosti z obdobné pozice v oblasti prodeje prémiových či luxusních výrobků nebo služeb
  • Zkušenosti v sektoru luxusního nábytku jsou výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silného investora a mezinárodně úspěšné moderní luxusní značky
  • Možnost získání zajímavých kontaktů
  • Nadstandardní finanční ohodnocení vázané na prodejní výsledky
  • Práce v samotném centru Prahy
  • Možnost kariérního růstu
  • PC, mobilní telefon, notebook, kancelářské zázemí
  • Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2396592  Datum zveřejnění: 16.2.2016