Obchodník/Rozpočtář

Horoměřice, Praha - západ

Popis pozice

  • kalkulace nabídek
  • zpracování zakázek (korespondence, dokumentace, techn. výkresy)
  • jednání se zákazníky
  • jednání s obchodními partnery
  • podpora při realizaci staveb halových objektů

Profil kandidáta

  • vzdělání technického stavebního směru na min. úrovni SŠ
  • komunikativní znalosti NJ nebo AJ
  • počet let praxe v oboru stavebnictví min. 2 let
  • velmi dobrá znalost MS-Office, znalost v ACAD (stačí ze SŠ)
  • preferujeme znalost a praxi z oboru hal a dřevostaveb
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • důkladný, pečlivý a spolehlivý přístup k práci
  • slušné a profesionální jednání se zákazníkem, obchodními partnery

Nabízíme

  • práci na plný úvazek, po zkušební době na dobu neurčitou
  • zajímavou, všestrannou, pozici v mezinárodním koncernu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • po nabytí dostatečných znalostí a zkušeností možnost osobního vývoje na funkci stavbyvedoucího
  • služební telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2416164  Datum zveřejnění: 21.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28-32000