Operátor výroby - velmi žádané, čisté a příjemné prostředí

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-Slatina, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 15000-18600
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce drobnějšího charakteru, kompletace a lisování výrobků, pájení

Jiné výhody

Získáte:
- Bezplatné školení v pájení mikropájkou
- Kariérní růst ve firmě a stím spojený nárůst mzdy
- Prémie až 1800 Kč měsíčně
- Příplatky nad rámec zákona (přesčas, víkend, noční směna, ....)
- Dotované stravování
- 1 týden dovolené navíc
- Příspěvek na údržbu prac.oděvu
- Práci v klimatizovaném, čistém, nehlučném prostředí
- NE pásová výroba
- Možnost parkování v parkovacím domě
- Lékařskou prohlídku hradíme

Požadujeme:
- Práci v třísměnném provozu
- Kompletovat výroby dle pracovní dokumentace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Silná nadnárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, dopravě, služeb pro domácnost ...

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

Manpower
Orlí 3
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Dagmar Nováková
Tel.: +420725876789
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2418260   Datum zveřejnění: 23.9.2016