Elektromontér

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání?

Máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. ­ §5?

Jste flexibilní a máte zájem se dále rozvíjet?

Pokud ano, tak neváhejte a kontaktujte nás, protože Vám máme co nabídnout.

Pro stabilní společnost na pracovním trhu hledáme nové kolegy na pozici Elektromontéra.

Místo výkonu práce: Jihočeský a Jihomoravský kraj

Pracovní náplň:

  • Provádění montážních prací v rozvodnách ZVN, VVN

­- Dodržování harmonogramů práce a předpisů BOZP, PO a ochrany životního prostředí

­- Udržování a kontrola pracovních a ochranných pomůcek

Požadujeme:

­ - Vzdělání v elektro oboru

  • ­ Elektrotechnická kvalifikace dle vyhl. č. 50/1978 Sb. ­ § 5

­ - Praxe v řízení motorového vozidla sk. B, sk. C výhodou

  • ­ Odpovědnost a samostatnost

­- Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

­ - Ochotu dále se vzdělávat

­ - Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

­- Nadstandartní platové ohodnocení

  • ­ Zaměstnanecké benefity – stravenky, 13. plat, 25 dní dovolené

­ -Možnost rozšíření kvalifikace na řízení motorového vozidla sk. B a sk. C

­ Možnost dále se vzdělávat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2420083  Datum zveřejnění: 2.2.2016