Account manager

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta –mezinárodní společnost působící v oblasti globálního nakupování hledáme vhodné kandidáty na pozici Account manager

POPIS POZICE

· Aktivní vyhledávání a osobní jednání s potenciálními klienty v oblasti cestovního ruchu ohledně zcela nového produktu - spojení bankovní služby a globálního nakupování
· Analýza trhu, tvorba obchodní strategie – vytipování potenciálních klientů
· Zodpovědnost za plnění prodejních cílů a targetů
· Spolupráce s obchodním oddělením společnosti
· Práce s interním CRM systémem, databázemi
· Analýzy, statistiky a reporty
· Reporting KPIs

Profil kandidáta

· SŠ/ VŠ vzdělání
· 1- 2 praxe na obchodní pozici - akvizice v mezinárodní společnosti
· Zkušenost ze zákaznického servisu
· Zaměření na výbornou zákaznickou zkušenost a prodejní „drive"
· Pokročilá znalost AJ – denní komunikace, ČJ – rodilý mluvčí
· Aktivní, spolehlivá, dravá a dynamická osobnost – hunter
· Výborné prezentační a komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
· Pokročilá znalost MS Office (word, excel , powerpoint)

Nabízíme

· Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, přátelské prostředí
· 5 týdnů dovolené
· Sick days
· Stravenky
· Příspěvek na dovolenou
· Příspěvek na sport, jazykové vzdělávání
· Teambuildingy
· Služební telefon, notebook
· Atraktivní finanční ohodnocení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2420089  Datum zveřejnění: 3.3.2016