Field sales engineer

Praha, Liberecký kraj, Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta - mezinárodní společnost (centrála v Německu) zabývající se prodejem elektronických snímačů pro průmyslové použití a jejich příslušenství. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Field Sales Engineer pro region : Brandýs n.L. – Mělník – Česká Lípa – Mladá Boleslav – Liberec – Jičín – Poděbrady – Čáslav

POPIS POZICE

  • péče a rozvoj vztahu se zákazníky ve svěřeném regionu,
  • vedení obchodních jednání, příprava obchodních smluv, účast na veletrzích
  • vyhledávání nových příležitostí/projektů, odpovědnost za prodejní výsledky,
  • základní technické/produktové poradenství ve spolupráci s technickou podporou,
  • reporting (CRM), produktové prezentace,
  • úzká spolupráce s CZ obchodním týmem

Profil kandidáta

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru – elektro,
  • bydliště Středočeský/ Liberecký kraj, Praha (ideálně, není podmínkou),
  • zkušenost s prodejem technických produktů,
  • komunikační dovednosti, jazykové znalosti – AJ aspoň na základní úrovni
  • znalost práce s PC – standardní kancelářské aplikace (především MS OFFICE), SAP R/3 a CRM systém výhodou,
  • orientace v tržním prostředí, orientace v automatizaci výroby, kreativita, schopnost samostatného rozhodování,
  • prezentační dovednosti, organizační schopnosti, flexibilita, pro zákaznický přístup, spolehlivost,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy (kancelář Praha 9), po zapracování možnost home office
  • firemní podporu, služební vůz k osobnímu použití,
  • notebook, mobilní telefon,
  • mzda složená z fixní částky a provize z obratu,
  • flexibilní pracovní doba,
  • jazykový kurz,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky
  • práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2420095  Datum zveřejnění: 3.3.2016