Elektromontér s vyhláškou č. 50/1978 Sb. ­ § 7

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání?
Máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. ­ §7?
Jste flexibilní a máte zájem se dále rozvíjet?

Pokud ano, tak neváhejte a kontaktujte nás, protože Vám máme co nabídnout.
Pro stabilní společnost na pracovním trhu hledáme nové kolegy na pozici Hlavního elektromontéra.

Pracoviště:

Jihočeský a Jihomoravský kraj

Náplň práce:

­- Řízení realizace prací podle pokynů stavbyvedoucího
  • ­ Vedení podřízených zaměstnanců
­- Provádění montážních prací v rozvodnách ZVN a VVN
­- Požadování materiálů a jejich přejímka pro realizaci stavby
­ -Zajišťování mechanizace
  • ­ Zajišťování zámečnické výroby a dílčích subdodávek
­- Příprava podkladů pro skutečné provedení stavby
­ -Spolupráce při zpracování harmonogramů prací

Požadujeme:

­ - Vzdělání v oboru elektro (výhodou středoškolské vzdělání v oboru elektro s maturitou)
  • ­ minimální praxe v oboru elektro 3 roky
  • ­ Elektrotechnická kvalifikace dle vyhl. č. 50/1978 Sb. ­ § 7
  • ­ Praxe v řízení motorového vozidla sk. B, sk. C výhodou
­- Základní znalost ovládání PC (MS Office)
  • ­ Odpovědnost, preciznost a samostatnost
  • ­ Flexibilita

Nabízíme

­ - Nadstandartní platové ohodnocení
­ - Zaměstnanecké benefity – stravenky, 13. plat, 25 dní dovolené
­ - možnost rozšíření kvalifikace na řízení motorového vozidla sk. B a sk. C
­ -možnost dále se vzdělávat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2420104  Datum zveřejnění: 2.2.2016