Technický obchodník s AJ a RJ

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta - distribučně logistickou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNICKÉHO OBCHODNÍKA

POPIS POZICE
  • telefonická a emailová komunikace se stávajícími zákazníky hlavně v ruském a anglickém jazyce
  • vypracování cenových nabídek, smluv
  • organizace obchodních akcí pro zákazníky
  • vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • řízení obchodních zakázek realizovaných firmou - realizace projektu
  • aktivní vyjednávání s dodavateli i zákazníky

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání – elektrotechnického zaměření
  • komunikativní znalost AJ + RJ – obchodování v těchto jazycích, ČJ – komunikace s kolegy
  • znalost NJ, PJ výhodou
  • praxe v obchodě v oboru strojírenské zakázkové techniky nebo v elektrotechnice
  • orientace v elektronice, v elektrotechnice a měřících zařízení
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti, flexibilitu a samostatnost reprezentativní a profesionální vystupování
  • schopnost spolupráce s ostatními pracovníky firmy
  • aktivní práce s PC
  • ochota cestovat do zahraničí (několikrát v roce)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci na HPP v centru Prahy
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • atraktivní finanční ohodnocení dle zkušeností
  • rozmanitou práci v malém kolektivu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2420158  Datum zveřejnění: 3.3.2016