Firemní právník - junior

Praha

Popis pozice

Pro naše významného klienta působícího v oblasti financí hledáme vhodné kandidáty na pozici Firemního právníka - juniora.

Náplň práce:
• Tvorba a revize smluvní dokumentace na korporátní úvěry
• Komunikace s úvěrovými správci, s klienty, notáři
• Zpracovávání právních stanovisek z oblasti úvěrů
• Poskytování právní podpory obchodním útvarům (rešerše, stanoviska, účast na jednáních)
• Tvorba smluvních dokumentů na depozitní produkty
• Revize obchodně-dodavatelských smluv
• Sledování a vyhodnocování nové právní úpravy v oblasti bankovnictví

Požadavky:
• ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě v ČR
• min. 2 roky praxe v oblasti práva v advokátní kanceláři (z toho minimálně 6 měsíců po ukončení studia)
• nadšení pro právo a jeho praktickou aplikaci
• výborné znalosti aplikace právních norem
• velmi dobrá znalost AJ
• velmi dobré znalosti a zkušenosti s PC (MS OFFICE)
• velmi dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme:
• Zajímavá a různorodá práce ve fungujícím motivujícím pracovním týmu
• Práce ve střední korporaci, možnost ovlivňovat množství procesů a změn
• Uplatnění odborných dovedností při tvorbě smluvních dokumentů a současně komunikačních při vyjednávání s klienty
• Dlouhodobá spolupráce a osobní růst
• Motivující finanční ohodnocení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2421632  Datum zveřejnění: 3.2.2016