Skladník v servisním centru v Ostravě - až 17 500 Kč

Okres Ostrava

Popis pozice

Do naší společnosti zabývající se servisem spotřební elektroniky významných světových výrobců, hledáme nové kolegy do našeho týmu. Díky kvalitě našich služeb a na základě proaktivního přístupu k zákazníkům jsme se zařadili mezi TOP IT společnosti. Stejným způsobem přistupujeme k našim zaměstnancům. V rámci práce u nás dostanete možnost rozvinout své nadání a nastartovat kariéru.

Vaší prací bude:
  • příjem a výdej zboží
  • evidence příjmu a výdeje zboží
  • kontrola skladových zásob příslušných komponentů ve shodě s plánovanými cíli ve výrobě a kontinuitou dodávek
  • precizní zaznamenávání pohybu zásob na základě nastaveného procesu a SOP
  • reporting nadřízenému, spolupracujícím oddělením o stavu a pohybu zásob
  • další administrativa spojená s prací
  • práce v dvousměnném provozu

Profil kandidáta

Očekáváme od Vás:
  • spolehlivost, dochvilnost, pracovitost a zodpovědnost
  • dobré komunikační vlastnosti
  • smysl pro detail a týmovou práci
  • základní znalost MS Office
  • praxe na podobné pozici podmínkou

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnou řadu výhod:
  • dlouhodobou a stabilní práci na HPP nebo VPP
  • mzdu s příplatky až 17 500Kč/měsíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • skvělou dostupnost do práce
  • čisté a tiché pracovní prostředí v moderní výrobní hale
  • možnost kariérního růstu v rámci firmy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2421636  Datum zveřejnění: 3.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17500