Kontrolor kvality v servisním centru v Ostravě - až 17 500 Kč

Okres Ostrava

Popis pozice

Do naší společnosti zabývající se servisem spotřební elektroniky významných světových výrobců, hledáme nové kolegy do našeho týmu. Díky kvalitě našich služeb a na základě proaktivního přístupu k zákazníkům jsme se zařadili mezi TOP IT společnosti. Stejným způsobem přistupujeme k našim zaměstnancům. V rámci práce u nás dostanete možnost rozvinout své nadání a nastartovat

Náplní Vaší práce bude:
  • vstupní a výstupní kontrola drobné spotřební elektroniky
  • analýza příčin zjištěných chyb
  • zlepšovaní a kontrola procesů jakosti ve výrobě
  • 5S audit, OBA (Out of the Box Audit)

Profil kandidáta

Očekáváme od Vás:
  • spolehlivost, dochvilnost, pracovitost a zodpovědnost
  • dobré komunikační vlastnosti
  • smysl pro detail a týmovou práci
  • základní znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka a předchozí praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnou řadu výhod:
  • dlouhodobou a stabilní práci na HPP nebo VPP
  • mzdu s příplatky až 17 500Kč/měsíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • výbornou dopravní dostupnost do zaměstnání
  • čisté a tiché pracovní prostředí v moderní výrobní hale
  • možnost kariérního růstu v rámci firmy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2427021  Datum zveřejnění: 8.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 17500