Product Manager

Okres Kladno

Popis pozice

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti potravinářství hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici Produkt Manažer.

Náplň práce:
· Práce s kompletním Marketingovým mixem

· Podílení se na vývoji výrobku

· Aktualizace výrobků a obalů dle firemní politiky

· Sledování, analýza a interpretace vývoje trhu svěřeného sortimentu výrobků

· Odpovědnost za rozpočet svěřeného sortimentu

· Sledování obchodních a spotřebitelských trendů

Požadujeme:
· VŠ vzdělání, minimálně Bc.

· Pracovní zkušenost v oblasti produktového marketingu FMCG min. 5 let

· Aktivní znalost Angličtiny podmínkou - firemní jazyk

· Zákaznicky orientovaný přístup

· Znalost práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

· Prezentační dovednosti

· Flexibilita, ochota se učit, spolehlivost

· ŘP B – aktivní řidič

Nabízíme:
· Zázemí nadnárodní potravinářské společnosti

· Samostatnou a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr

· Motivující finanční ohodnocení a jiné benefity

· Prostor pro odborný růst a Vaše profesní uplatnění

· Místo výkonu práce: Kladno

· Nástup možný od dubna 2016 nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2427545  Datum zveřejnění: 8.2.2016