Akviziční obchodník

Hlavní město Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Akviziční obchodník

Náplň práce:
• získávání nových klientů – domlouvání a absolvování akvizičních schůzek
• administrativní zajištění procesu – práce s interními systémy, tvorba nabídek
• zodpovědnost za následnou péči a rozvoj získaných klientů
• podílení se na strategii obchodního týmu
• práce na speciálních produktových a interních projektech

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání
• 2-5 let praxe v oboru
• anglický jazyk na úrovni B2
• znalost PC (Microsoft Office – Word, Excel, Outlook)
• profesionální a pro-zákaznický přístup
• velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
• samostatnost v rozhodování
• time management

Nabízíme:
• zázemí moderní společnosti – leader trhu
• moderní pracovní prostředí v prostorách Florentina a přátelský kolektiv
• motivující finanční ohodnocení
• pestrý systém benefitů – zcela flexi pracovní doba, home office, 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, vzdělávání apod.
• samostatnou a zajímavou práci na HPP
• možnost kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2432134  Datum zveřejnění: 11.2.2016