Servisní technik - obchodník

Hlavní město Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výrobních technologií pro potravinářský průmysl hledáme vhodné kandidáty na pozici Service Proposal Engineer

Náplň práce:
• příprava cenových nabídek včetně příslušné technické dokumentace za dané produktové skupiny
• prodej náhradních dílů, oprav, modernizací a optimalizací
• dohled nad realizací servisních projektů
• péče o stávající klienty a získávání nových zákazníků
• výběr technicky vhodných komponentů při zpracování nabídek
• podílení se na identifikaci a plnění potřeb či požadavků zákazníků
• řešení zákaznických reklamací

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání v technické oblasti výhodou
• znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, český jazyk na úrovni rodilého mluvčí
• ŘP sk. B
• zkušenost v technickém oboru podmínkou
• 3 roky praxe na pozici prodejce servisu technologií či v techniko-prodejní podpoře
• zkušenost s prodejem a koordinací servisních projektů
• orientace v technické dokumentaci
• velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
• schopnost podávat výkon pod časovým tlakem

Nabízíme:
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• atraktivní a motivační finanční ohodnocení
• pestrý systém benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, firemní výuka angličtiny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2432221  Datum zveřejnění: 11.2.2016