Příjemné podmínky a prostředí v Modřicích-skladník

Brno, Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta obsazujeme pozice do skladu do společnosti sídlící v Brně-Modřice. Společnost je známa hlavně díky svému milému a ochotnému přístupu k zaměstnancům a také díky skvělým podmínkám pro práci.

  • vychystávání, kontrola a odvoz komponentů pro výrobu

  • shipping a související manipulace se surovým materiálem

Profil kandidáta

  • základní znalost práce s PC podmínkou (SAP výhodou)

  • zkušenosti s VZV a retrakem (ŘP na VZV výhodou)

  • 1 rok praxe v oblasti skladového hospodářství výhodou

  • znalost AJ výhodou

  • SŠ/SOU výhodou

Nabízíme

  • docházkový bonus (měsíční i čtvrtletní)

  • dobrovolné přesčay (možnost i o víkendu - příplatek 75%)

  • závodní stravování, kantýna, příspěvek na stravné 55%

  • moderní, čisté a příjemné prostředí

  • týden dovolené navíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2433973  Datum zveřejnění: 12.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19184