Obchodní zástupce - automotive

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj

Popis pozice

  • realizace obchodního plánu dané země, plnění cílů prodeje a zisku v segmentu užitkových pneumatik u přidělených zákazníků / na vymezeném území
  • podpora dalších úseků společnosti v zájmu zajištění spokojenosti zákazníků
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice nových zákazníků na straně dopravních společností
  • budování vztahů se stávajícím zákazníkem na straně dealerů a prioritně na straně dopravních společností
  • zodpovědnost na prodej v přiděleném regionu

Profil kandidáta

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti v oblasti podpory prodeje (minimálně 1–2 roky)
  • zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
  • znalost výrobků a jejich použití výhodou
  • schopnost budovat pevné vztahy, dobré vyjednávací dovednosti
  • dobré komunikační schopnost a prezentační dovednosti
  • týmový hráč
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • řidičský průkaz (skupina B)
  • znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • služební automobil i k soukromému užívání
  • silný tým
  • oblast: Jižní Čechy, část Plzeňského kraje a část středočeského kraje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2442440  Datum zveřejnění: 19.4.2016