Obchodní manažer pro projektování staveb

Okres Pardubice

Popis pozice

Máte pracovní zkušenosti z výstavby technologických celků? Nebo jste pracoval na projektování průmyslových staveb? Pokud se chcete navíc věnovat obchodu, máme pro Vás skvělou příležitost!

Pro společnost, která se specializuje na inženýrskou činnost zejména v energetice hledáme nového pracovníka na pozici Obchodní manažer!

  • příprava nabídek, sledování jejich vývoje až po předání zákazníkovi

  • příprava obchodní smlouvy se zákazníky

  • sledování zakázky z obchodního hlediska po celou dobu zpracování zakázky, spolupráce při zpracování dodatků

  • vyhledávání potenciálních zákazníků a zakázek ve všech sektorech a schválených geografických oblastech, vyhledávání potenciální obchodní příležitosti v ČR a SR

  • prezentace a předkvalifikace společnosti, povědomí o dění a aktivitách u konkurenčních společnostech

  • zpracování rizikové analýzy pro menší projekty

  • administrativní záležitosti spojené s přípravou nabídek, smluv

Profil kandidáta

  • praxe v projektové organizaci zaměřené na projektování průmyslových staveb (chemie,

petrochemie nebo energetika)

  • znalost AJ min. středně pokročilý

  • výborné organizační, komunikační a prezentační schopnosti

  • ŘP sk. B, ochota cestovat

Nabízíme

Nabízíme:
  • zajímavou a zodpovědnou práci na nabídkách pro tuzemské a zahraniční firmy

  • zázemí nadnárodní společnosti

  • možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu

  • motivační mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe

  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2445356  Datum zveřejnění: 5.5.2016