Fajn brigáda na významném místě-Letiště Václava Havla v Praze-Nakládka a vykládka

Praha 6, Praha

Popis pozice

Pozor! Pozor! Ať dále čtou jen ti, kteří si hledají brigádu, která je vykonávána na jednom z nejpřitažlivějších míst, a to na Letišti Václava Havla v Praze. Obsazujeme pozici manipulačního dělníka, která je ohodnocena takovou hodinovou mzdou, o které se Vám jinde může jenom zdát. Výborná příležitost pro studenty se zájmem o dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:
Náplní práce je nakládání a vykládání zavazadel a zboží. Poté přeprava zavazadel do příletové haly letiště.

Profil kandidáta

Vzhledem k tomu, že po zaučení budete moci řídit motorové vozíky, požadujeme po Vás řidičský průkaz sk. B. Dále Vaši trestní bezúhonnost a fyzickou zdatnost.

Zašlete nám svůj životopis e-mailem na:[email protected] či odpovědním formulářem nebo se s námi spojte telefonicky: 226 254 957.

Těšíme se na Vaše reakce!

Nabízíme

Nabízíme Vám motivační ohodnocení 145,-Kč/hod - 155,-Kč/hod. Směny jsou v délce 3 - 12 hod. Tato brigáda je vhodná pro ty, co chtějí brigádničit často, aby si mohli vydělat opravdu hezké peníze. Nemusíte se ničeho bát, čeká tu na Vás kvalitní zaškolení a především velmi zajímavé prostředí.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2456862  Datum zveřejnění: 22.2.2017