Strojírenský dělník - operátor navíjení

Křižíkova 1377, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek

Popis pozice

  • ovládání navíjecího stroje, odvíječky s brzdícím zařízením, odjehlováním, podélným dělením do úzkých pásků, se zařízením k odstraňování nečistot z povrchu a se zařízením pomocného odvíjení na malá jádra
  • ovládání navíjecího zařízení, bodovou svářečku s ochrannou atmosférou - argon, měřící zařízení na tloušťku a počet závitů a snímací zařízení
  • nasazování svitků na odvíječku, sestřihování začátků a konců svitků, vytřiďování
  • provádí navíjení do svitků požadovaných rozměrů a bodové svařování v argonu
  • dále provádí stříhání, stahování a kontrolu oválnosti

Profil kandidáta

  • min. vzdělání - střed. odborné vzdělání s výuč. listem(strojírenské nebo hutní zaměření)
  • praxe min. 3 měsíce
  • požadujeme vazačský průkaz, jeřábnický průkaz sk. A a práce ve výškách
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • příspěvek na stravné
  • nárok na 25 dnů dovolené/rok
  • příplatky za rizika

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2458689  Datum zveřejnění: 4.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 117 Kč/hod.