Konstruktér - strojní - Absolventi vítáni

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov

Popis pozice

Hledáme šikovného konstruktéra, který doplní tým špičkové výrobní společnosti ve svém oboru.
  • konstrukce nových strojů
  • provádění výpočtů a změnových řízení
  • tvorba a vedení technické dokumentace
  • úzká spolupráce s výrobou

Co očekáváme:
  • SŠ popř. VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v konstrukci výhodou
  • Znalost práce v 3D softwarech
  • Kreativita, proaktivní přístup, samostatnost,
  • NJ popř. AJ na mírně pokročilé úrovni
  • Vhodné i pro absolventy

Profil kandidáta

komunikativní
práce samostatně i v týmu

Nabízíme

  • Dynamická práce v perspektivní společnosti
  • Motivující osobní ohodnocení + 13. a 14. plat
  • Čtvrtletní bonusy
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu a na penzijní připojištění
  • Další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2470534  Datum zveřejnění: 14.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 0-0