Elektro konstruktér - vhodné i pro absolventy / 40 000 Kč

České Budějovice, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovného elektro konstruktéra pro klíčové mezinárodní výrobní společnosti na Českobudějovicku a Českokrumlovsku.
  • samostatná tvorba a projektování elektrických schémat
  • tvorba a vedení projektové dokumentace
  • technická podpora jednotlivých spolupracujících oddělení (prodej, nákup, logistika, výroba)

Profil kandidáta

  • týmového hráče/týmovou hráčku, komunikační schopnosti, flexibilitu
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Dobré technické znalosti, čtení technické dokumentace
  • Znalost E-CAD systém EPLAN (Electric, Fluid, Pro Panel), Promis výhodou
  • Znalost MS Office (Word, Excel)
  • SAP výhodou
  • Výhodou - znalost AJ nebo NJ

Nabízíme

  • Práci pro špičkovou výrobní společnost se zahraniční účastí
  • Možnost osobního rozvoje, dalšího vzdělávání, školení a růstu
  • Motivační finanční ohodnocení a 13. + 14. plat
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Práci v mladém dynamickém kolektivu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2470590  Datum zveřejnění: 14.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou