Administrativní pracovník se Slovenštinou - Liberec

Okres Liberec

Popis pozice

Pro úspěšnou firmu působící v oblasti reklamy a promo hledáme vhodného kandidáta / ku na pozici Administrativní pracovník se Slovenštinou:

· administrativní a organizační práce v technickém oddělení

· tvorba podkladů, prezentací a vizualizací, skenování, archivace

· účast na jednáních se zástupci slovenských obchodních partnerů

· vyřizování běžné korespondence a překlady textů (CZ - SK)

· přijímání telefonátů na zákaznické lince a řešení požadavků volajících klientů (SK)

· místo pracoviště : Liberec

Profil kandidáta

· SŠ vzdělání

· praxi na obdobné pozici v administrativě

· dobré komunikační schopnosti

· dobrou znalost práce na PC (MS Excel, MS Word)

· znalost slovenského jazyka slovem i písmem a jeho pravopisu (rodilý mluvčí)

· pečlivost, spolehlivost a samostatnost, zodpovědnost za svěřenou agendu

· práce je cca na tři dny v týdnu a je rozložena časově dle domluvy

Nabízíme

  • zajímavá práce v příjemném kolektivu

  • mzdové ohodnocení 90 - 100 Kč / hod. dle zkušeností

  • bonus za obchodní výsledky

  • rozvrh pracovní doby dohodou (práce na zkrácený úvazek)

  • pracoviště: Liberec

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2476256  Datum zveřejnění: 30.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90 - 100 Kč / hod.