Manažer logistiky a plánování

Okres Žďár nad Sázavou

Popis pozice

Nabízíme příležitost pro zkušené pracovníky v oblasti výrobní plánování a logistiky. Hledáme manažersky schopného člověka, který na sobě chce velmi intenzivně pracovat.

Pracovní pozice: MANAŽER LOGISTIKY

Vaším zaměstnavatelem bude respektovaná společnost působící na mezinárodním trhu s kovovými výrobky. Lokalita v okrese Žďár nad Sázavou.

Náplň práce:
  • Odpovědnost za kompletní logistické a celní procesy
  • Zodpovědnost za efektivní a kontinuální plánování výrobního procesu
  • Zodpovědnost za vedení týmu disponentů
  • Příprava nových projektů společnosti
  • Přijímání a zpracování objednávek od zákazníků
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Odpovědnost za operativní nákup
  • Reporting
  • Plánování, řízení a optimalizace skladových zásob
  • Plánování výroby v kooperaci
  • Mezinárodní spolupráce

Profil kandidáta

  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • uplatnění v nadnárodní společnosti v okrese Žďár nad Sázavou
  • velmi dobré platové ohodnocení, otevřené k diskuzi dle zkušeností
  • intenzivní profesní rozvoj, po několika měsících člen TOP managementu
  • zaměstnanecké benefity

Nabízíme

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2477955  Datum zveřejnění: 29.4.2016