Ředitel HSE&Q divizí

Středočeský kraj

Popis pozice

Mezinárodní společnost hledá ředitele pro několik různých divizí výrobního závodu. Dobrý kandidát pro tuto pozici má přesah přes všechny zmíněné sektory. Jedná se o stabilní a zavedenou společnost, která nabízí zajímavé finanční ohodnocení a značku, která je leaderem ve svém oboru.

  • Řízení 120 zaměstnanců a 4 vedoucích manažerů divizí

Životní prostředí
  • Analýza dopadů na životní prostředí

Bezpečnost
  • Preventivní činnost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví
  • Koordinace při mimořádných událostech
  • Vedení krizových týmů

Kvalita
  • Zastřešení splňování platných norem a řízení jakosti
  • Zajištění certifikací a auditů
  • Optimalizace procesů

Provozní laboratoře
  • Nepřímé vedení 50 zaměstnanců v laboratořích, tato sekce je velmi autonomní

Profil kandidáta

  • Deset let v managementu výrobního závodu, naprostou výhodou zkušenost z chemického průmyslu
  • Znalost oblastí kvality, bezpečnosti a životního prostředí

Nabízíme

  • Příjemný kolektiv a dobré pracovní zázemí
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční prémie
  • Flexipass

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2482062  Datum zveřejnění: 20.5.2016