Příležitost ve výrobě pro muže i ženy (výdělek až 25330) - Operátor výroby

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ovčáry, Středočeský kraj, Kolín, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jeden z největších zaměstnavatelů na českém trhu, automobilka TPCA, nabízí všem zájemcům nadstandardně placenou pozici ve výrobě s výdělkem až 25 330 Kč!
Náplní Vaší práce bude výroba dílčích částí automobilu a jejich kompletace.
Vaše práce bude probíhat na montážní lince v průmyslové zóně Ovčáry s výbornou dopravní dostupností. Jedná se o manuální činnost v provozu výroby osobních automobilů.
Využijte svého potenciálu a připojte se k úspěšnému týmu automobilky, které nejsou její zaměstnanci lhostejní!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě nadstandardního pravidelného výdělku až 25 330 Kč máme pro Vás mnoho dalších výhod jako:
-13. plat
-týden dovolené navíc a firemní akce, tedy prostor pro Váš odpočinek
-ušetříte i díky zvýhodněnému závodnímu stravování
-pro případ nemoci nadstandardní lékařskou péči
-zdarma pracovní obuv a oblečení
Pro zájemce, kteří nejsou přímo z regionu, zajistíme ubytování s možným příspěvkem od zaměstnavatele.

Informace o náboru

Neváhejte se k nám připojit. Kontaktujte nás na telefonním čísle 226 254 951, e-mailem na jiri.havranek@manpower.cz, či přímo na naší pobočce v Kolíně na Karlově náměstí.
Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) je spojení firem Toyota Motor Corporation a PSA Peugeot Citroën postavený v roce 2002 v průmyslové zóně Kolín – Ovčáry. Výroba byla zahájena v únoru 2005. V TPCA v současné době pracuje 2 400 zaměstnanců a to zpravidla v provozech: lisovna, svařovna, lakovna a na montážních linkách. Tržby kolem 50 miliard korun vynesly TPCA na pozici jednoho z největších exportérů v ČR.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aktuálně uplatníme všechny zručné a flexibilní kandidáty. Nehledíme na vzdělání či praxi – rádi Vás zaučíme a na vše připravíme. Podmínkou je však fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha