Business Intelligence - marketingový specialista

Okres Pardubice

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti marketingu? Jste osoba s výbornými analytickými schopnostmi? Preferujete samostatnou práci?

Nabízíme Vám tedy možnost uplatnit se ve známé společnosti s mezinárodním působením v oblasti finančnictví. Lokalita v okrese Pardubice.

Vaším úkolem bude:

  • provádění obchodních analýz a sledování životních cyklů pro jednotlivé produkty
  • navrhování strategií pro rozvoj produktů
  • monitoring konkurence na pravidelné bázi
  • interpretace získaných dat a výsledků z analýz
  • marketingové vyhledávání

Profil kandidáta

Co od Vás potřebujeme:
  • znalost statistických metod
  • analytické schopnosti a umění číst v číslech
  • velmi dobré komunikační a interpretační schopnosti
  • SŠ nebo VŠ vzdělání marketingového směru
  • ŘP sk. B
  • praxe alespoň 2 roky na pozici v marketignu či obchodě

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy dle kritérií
  • uplatnění ve všeobecně známé a moderní společnosti
  • notebook, mobilní telefon, hrazený pitný režim
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • smlouva první rok na DÚ, poté prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2494351  Datum zveřejnění: 30.3.2016