Konstruktér s AJ

Okres Hradec Králové

Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou elektro příslušenství pro automobilový průmysl, hledáme nové pracovníky do týmu konstruktérů.

Přijmeme pracovníky nejen s elektro ale i se strojním vzděláním a zaměřením. K úspěchu také potřebujete schopnost anglické konverzace a zkušenosti s tvorbou výkresů.

Vaším úkolem bude:

  • Vypracovávat konstrukční řešení pro výrobky
  • Provádět konstrukční šetření, uspořádání
  • Vytvářet výkresy a výrobní dokumentaci vstupních dílů
  • Analyzovat a vyhodnocovat stávající výrobky, součástky, zprávy a podklady za účelem jejich optimalizace
  • Tvorba PPAP požadavky

Profil kandidáta

  • znalost 2D/3D CAD podmínkou
  • velmi dobré znalosti vyhotovování výkresů a pracovních plánů a změny těchto výkresů
  • komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
  • schopnost pracovat samostatně, být spolehlivý(á), přesný(á)

Nástup možný ihned

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 13. mzdový bonus
  • závodní stravovávní
  • jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2495591  Datum zveřejnění: 31.3.2016