Javascript developer // Node.js // AngularJS

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

✔ budeš se podílet na vývoji a správě webových aplikací pro správu reklam na internetu
✔ tyto aplikace pracují v režimu 24x7 a zpracovávají stovky milionů požadavků denně
✔ vývoj je postaven na JavaScriptu, Node.js a AngularJS

Profil kandidáta

✔ znalost JavaScriptu
✔ znalost Node.js/ AngularJS
✔ chuť na sobě pracovat, zkoumat nové technologie a postupy
✔ minimálně pasivní znalost angličtiny - pro čtení dokumentace

Využiješ taky:

✔ noSQL databáze (MongoDB)
✔ BigData
✔ Clean code, TDD
✔ Event sourcing, CQRS, Kafka, Druid
✔ zkušenosti s vývojem velkých škálovatelných webových aplikací

Nabízíme

✔ moderní firma s přátelským a neformálním pracovním prostředím
✔ 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní placeného volna pro tvou osobní potřebu
✔ pružnou pracovní dobu, home-office
✔ účast na významných IT událostech (například, WebExpo, konference Devel.cz, BarCampy v Ostravě a Brně, atd.)
✔ firemní akce a výlety v ČR i do zahraničí
✔ bonusy čtyřikrát ročně na základě hospodářských výsledků firmy
✔ další zaměstnanecké a sociální výhody - firemní výuka jazyků, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2506972  Datum zveřejnění: 10.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000-80000