Administrativa - back office s AJ

Prachovice, Okres Kutná Hora, Okres Chrudim, Okres Pardubice

Popis pozice

Pro nově vytvořená pracovní místa hledáme uchazeče s dobrými znalosti anglického jazyka a zájmem o administrativní práci.

Pojďte se stát součástí týmu pracovníků back office pro jednu z nejvýznamnějších světových firem! Do týmu hledáme také teamleadery - příležitost pro zkušené.

Vaše klíčové úkoly:

  • zpracování a příprava faktur a dodacích listů

  • přidělování peněz

  • odsouhlasení hotovostních plateb

  • udržování bezhotovostních plateb

  • správa velkého množství dat v systému SAP

  • zajišťování klientského servisu

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru

  • zkušenosti z administrativy, nejlépe z prostředí zákaznického servisu

  • znalost systému SAP je výhodou! a nástrojů MS Office podmínkou

  • znalost AJ - minimálně středně pokročilý, slovem i písmem

  • zkušenost se zakládáním účtů, s bezhotovostními platbami a další

  • hledáme týmového hráče s výbornými komunikačními schopnostmi a s orientací na zákazníka

Nabízíme

  • uplatnění v mezinárodním prostředí

  • atraktivní mzdu dle zkušeností

  • firemní benefity (stravování, 5 týdnů dovolené a další)

  • smlouva na dobu neurčitou

  • příjemné a přátelské prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2507247  Datum zveřejnění: 16.6.2016