Key Account Manager

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta leadera v oblasti jazykového vzdělávání v České republice hledáme vhodného kandidáta na pozici:
Náplň práce:
• péče o stávající klíčové klienty
• zajišťování průběhu jazykových kurzů – osobní, emailová a telefonická komunikace s klienty, studenty a lektory
• podílení se na strategii obchodního týmu
• speciální produktové a interní projekty
Požadujeme:
• min. 3 roky pracovních zkušeností v oblasti obchodu nebo péče o zákazníky
• profesionální přístup, pečlivost a orientaci na zákazníka
• komunikační dovednosti na vysoké úrovni
• výborné organizační schopnosti, proaktivní přístup
• vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
• angličtina na úrovni B2
• uživatelská znalost práce s MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme:
• motivující finanční ohodnocení
• provize ze stávajících zákazníků; bonusy různého typu
• atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, cafeterie, home office, plně flexibilní pracovní doba, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti aj.)
• systematický rozvoj znalostí a dovedností, obsáhlý obchodní vzdělávací cyklus
• aktivní využití angličtiny a dalších jazykových znalostí
• možnost osobního a profesního růstu
• profesionální přístup a podporu
• prostředí moderní, úspěšné a stabilní firmy s dobře nastavenými interními procesy a s vedoucím postavením na trhu
• příležitost ke spolupráci se zajímavými klienty a podílet se na projektech napříč firmou
• práci v mladém dynamickém a přátelském týmu
• příjemné zázemí, společenské a sportovní akce, dobrou dopravní dostupnost
• dlouhodobou spolupráci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2508880  Datum zveřejnění: 8.4.2016