Šance pro absolventy,kteří nemají zkušenosti ve výrobě-operátor stroje

Plzeň - město

Popis pozice

Nemáte žádné zkušenosti s výrobou nebo Vaše praxe není příliš bohatá? Společně odkryjeme Vaše silné stránky a ukážeme Vám, že na to máte! Nabízíme Vám práci se skvělou dostupností z Plzně i okolí. Klademe důraz na kvalitu a dáváme Vám možnost seberealizace. Na našich zaměstnancích nám záleží! Vaši práci dokážeme ocenit jak prostřednictvím lákavého finančního ohodnocení, tak i řadou příjemných bonusů a odměn.

Náplň práce:
Vaší náplní práce na pozici operátora stroje bude především vkládání materiálu do strojů a jeho obsluha dle instrukcí a návodů.

Profil kandidáta

Ničeho se nebojte, máme pro Vás připravené kvalitní zaškolení, které Vám bude navíc plně hrazené. Pro začátek nám tedy stačí Vaše nadšení pro práci a docházka na 3-směnný provoz.

Nabízíme

Už jen samo dobré jméno firmy a spokojení zaměstnanci vypovídá o tom, že se u nás budete mít plnou podporu. Jistě Vás potěší mzda, které je zde dosahováno, a to příjemných 21.000 Kč. A to není vše! Současně u nás získáte i bonusy, o kterých se jiným může jen zdát. Příspěvek na praní, hrazená doprava, odměna jestřábí oko.. a to je jen hrstka toho, co Vás u nás čeká a nemine :)

Zašlete nám svůj životopis e-mailem na:[email protected], telefonicky: 226 254 964, odpovědním formulářem, či se zastavte přímo na naší pobočce Resslova 2 v Plzni.

Těšíme se na Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2509016  Datum zveřejnění: 3.6.2016