PLC programátor pro celý svět – absolvent i senior

Slovenská republika, Německo, Rakousko, Velká Británie, Švédsko, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha

Popis pozice

Náš klient působí již 10 let na trhu elektra, průmyslové automatizace a průmyslových technologií. V současné době zaměstnává okolo 90 zaměstnanců a zažívá nejvyšší ziskovost v dějinách podniku.

Pro tuto českou společnost hledáme šikovné kandidáty, kteří mají zkušenost s programováním/servisem PLC ať už dopravníkových systémů nebo výrobních linek nebo například pivovarů. Pokud chcete procestovat svět a nevadí Vám se přestěhovat za prací, neváhejte mě kontaktovat na emailu [email protected] nebo na čísle +420 727 807 408. V případě Vašeho zájmu Vám rád zašlu celý popis práce a představím Vám našeho klienta.

  • Uvádění zařízení a technologií do provozu

  • Servisní činnost a vývoj programů v oblasti průmyslové automatizace

  • Programování PLC (Siemens, Fanuc, ABB, Comau, Kuka, Omron, Allen Bradley, Mitsubishi nebo Schneider)

  • V některých případech spolupráce na přípravě nabídek projektů

Profil kandidáta

  • SŠ, VŠ elektro/strojního vzdělání

  • Praxe u juniora velkou výhodou, u seniora podmínkou

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Otevřenou firemní kulturu a výborné vztahy na pracovišti

  • Stravenky/příspěvek na stravování

  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky

  • Zdravotní volno (Sickdays)

  • Nadstandartní počet dní dovolené

  • Příspěvek na vzdělávání a jazykové kurzy

  • Cestování po celém světě "na účet podniku"!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2509401  Datum zveřejnění: 8.4.2016