Credit analyst

Okres Kutná Hora, Okres Chrudim, Okres Pardubice

Popis pozice

Jste osoba s analytickým myšlením? Máte zkušenosti v oblasti risk managementu nebo jste dobrý finanční analytik? Chyťte svou novou pracovní příležitost a staňte se tak součástí nadnárodní společnosti! K úspěchu také potřebujete velmi dobrou znalost anglického jazyka.

Přijímáme zaměstnance na nově otevřená pracovní místa. Místo výkonu práce v jedné z poboček společnosti v okrese Chrudim.

Vaším úkolem bude:

  • zajišťování platební morálky klientů
  • správa pohledávek
  • tvorba odhadů - credit limit
  • controlling
  • analýza finančních informací
  • posuzování a vyhodnocování rizik pomocí dostupných informací
  • tvorba záznamů o zákaznících

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • komunikativní znalost AJ (min. B2)
  • zkušenosti s finančními analýzy, základní znalost účetnictví
  • nadprůměrná úroveň analytických schopností
  • schopnost stanovení priorit, zaměření na detail
  • pokročilá znalost MS Excel, znalost programů, např.SAP výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

  • velmi dobré pracovní podmínky
  • působení v zahraniční společnosti a využití cizího jazyka
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • smlouva na dobu neurčitou
  • závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2510708  Datum zveřejnění: 20.6.2016