Milín - Pracovníci na přípravu omáček apod.

Okres Příbram

Popis pozice

Hledá se spolehlivý a šikovný pracovník/-ce na míchání surovin (příprava omáček, koření) dle přesně stanovených norem a postupů. Jednosměnný provoz - flexibilní pracovní doba (5 - 13,30). Pokud vlastníte ŘP sk. B je možné si na přechodnou dobu zapůjčit služební automobil pro lepší dostupnost do zaměstnání.

Práce fyzicky náročnější.

Před nástupem je možnost prohlédnout si pracovní pozici. Po zaučení finanční i kariérní postup.

Požadujeme:
  • logické smýšlení
  • fyzická zdatnost
  • vyučení v oboru kuchař výhodou - ne podmínkou
  • zdravotní průkaz
  • hygienické návyky

Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • průměrný plat 16800 Kč/měs (po osvědčení navýšení)
  • možnost odkupu deputátů za zvýhodněnou cenu
  • motivační bonusy

Zájemci mohou reagovat přes tlačítko odpovědět nebo se telefonicky informovat na tel.: 702 153 284, 739 343 024

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2511232  Datum zveřejnění: 11.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 75 Kč/h - 110 Kč/h