Vývojový pracovník - textilní nebo strojírenský průmysl

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Tábor

Popis pozice

  • Vedení vývojových projektů
  • Ověření nově vyvinutého v praktickém použití
  • Koordinace vývojových úkolů v mezinárodním projektovém týmu
  • Práce s technickou dokumentací v souladu s normami a nařízeními EU
  • Technická podpora oddělení produkce, nákupu, prodeje a kvality
  • Vývoj nových testovacích metod produktů

Co očekáváme:
  • VŠ vzdělání technického směru (strojírenství nebo textilní výhodou)
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • Zkušenosti s výrobou a vývojem produktů výhodou
  • Silná osobnost, kreativní, se schopností prosadit se, manuální zručnost
  • Připravenost k pracovním cestám (mezinárodní veletrhy, pobočky společnosti, USA)

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Motivační systém hodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • A další výhody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2513861  Datum zveřejnění: 12.4.2016